https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Nowoczesne usługi szklarskie - Szklany Decor Warszawa

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY PO ŚWIĘTACH!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-04-2024r - 30-04-2024r
design element

O mnie

Witam,
Nazywam się Tomasz Sałański. Oferuję usługi szklarskie oraz dystrybucję i montaż elementów szklanych. Moje najpopularniejsze produkty to panele szklane, lustra i kabiny prysznicowe na wymiar oraz szklane drzwi przesuwne. Wyróżnia mnie fakt, że usługi mają kompleksowy charakter. W swojej pracy stawiam na precyzje wykonania i dbałość o szczegóły. Jestem specjalistą w swojej dziedzinie, do każdego zlecenia podchodze indywidualnie i z największa starannoscią.  Obszar dystrybucji i montażu naszych elementów szklanych to Warszawa i okoliczne miejscowości. Posiadam wieloletnie doświadczenie, staram się sprostać wszystkim wymaganiom klientów i oferować usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom gwarantuję Państwu POMIAR – DOSTAWĘ – MONTAŻ W CENIE! Zamawiając szkło, nie muszą Państwo martwić się o transport czy montaż. Instalowanie paneli szklanych może być problematyczne, szczególnie dla osób, które nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Profesjonalny montaż gwarantuje prawidłową funkcjonalność i lepsze wrażenia estetyczne.

Ze szkła możemy wykonać niemal wszystko co Państwu przyjdzie do głowy:

  •     Zaczynając od paneli szklanych do kuchni zamiast płytek, gdzie takie rozwiązanie idealnie sprawdza się również w łazience gdyż brak standardowych fug wpływa na idealnie gładką dużą powierzchnię ściany, która jest łatwa w utrzymaniu, a dodatkowo zachowuje swoje właściwości estetyczne na długie lata w przeciwieństwie do zwykłych płytek.
 
  •    Panele szklane idealnie nadaj się również do wykorzystania przy ozdabianiu szaf przesuwnych oraz zamiast zwykłych lakierowanych frontów mebli. Szkło sprawdza się również idealnie jako blat kuchenny.
 
  •     Szklanych ścian w salonie, przedpokoju lub innym pomieszczeniu zamiast standardowej tapety,  która się powyciera, wypłowieje lub z czasem odejdzie.
 
  •     Szklanych drzwi przesuwnych z grafiką lub przezroczystych, które dają niesamowite wrażenie estetyczne, powiększają pomieszczenie i idealnie pasują do prawie każdego wystroju mieszkania. Możliwe jest naniesienie grafiki z obydwu stron drzwi. Drzwi montujemy na profesjonalnych i trwałych systemach przesuwnych znanych i cenionych firm.
 
  •     Wszelkiego rodzaju przeszklenia, barierki szklane, daszki, które mogą być wykonane ze szkła kolorowego, bezbarwnego lub matowego.
 
  •     Wykonuję również szklane kabiny prysznicowe. W ofercie posiadam okucia i zdobienia o najwyższych walorach estetycznych jak i alternatywne tańsze odpowiedniki w równie eleganckich wykończeniach.

design element

Masz pytania?

Chętnie odpowiem

design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50