https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Rodzaje i kolory szkła Warszawa - Szklany Decor

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY PO ŚWIĘTACH!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-04-2024r - 30-04-2024r

Rodzaje i kolory szkla

Szkło zwykłe float – jest to szkło często stosowane do montażu daszków, przeszkleń, barierek.
Jaki jest kolor szkła? Szkło posiada lekko zielonkawą barwę. Nie jest tak przezroczyste jak szkło OptiWhite czy UltraClear.

Szkło OptiWhite i UltraClear - oba te rodzaje szkła są w jednej cenie. Idealnie przezroczyste szkło. Wykorzystywane przy lakierowanym szkle i nadrukach z grafiką. Idealnie oddaje kolory w 99%. Możliwość hartowania szkła i nawiercania w nim otworów.

róznica pomiedzy szkłem optiwhite a float

Szkło lakierowane Lacobel w 30 kolorach – szkło najczęściej wykorzystywane przy montażach w kuchni między blatami oraz w łazience. Świetnie się sprawdzi również na ścianie w salonie na, przedpokoju oraz jako fronty do szaf lub mebli. Oferujemy 30 najpopularniejsze kolory szkła. Nie ma możliwości hartowania tego szkła. Idealną alternatywą do Lacobela jest szkło lakierowane z wzornika RAL 210 kolorów.

Szkło lakierowane z wzornika RAL 210 kolorów lakierujemy na dowolnie wybrany kolor z wzornika. Lakierowanie odbywa się na szkle Optiwhite lub Ultraclear. Możliwość hartownia szkła, nawiercania otworów i szlifowania kantów.

Szkło laminowane z grafiką – popularna i przystępna cenowo opcja dekoracji przestrzeni miedzy szafkami w kuchni, szklanych drzwi przesuwnych, drzwi przesuwnych w szafach wnekowych lub innego rodzaju dekoracji wnętrz. Grafika jest naniesiona na folię a następnie jest zalaminowana pomiedzy dwiema taflami szkła co daje, które nastepnie może być naklejone lub przykręcone do sciany. Soczyste i wyraźne kolory, wysoka jakość druku, fototapety oraz krystalicznie przezroczystego szkła które stosujemy zapewni niepowtarzalny efekt i oryginalny wygląd danego wnetrza. Technologia ta daje możliwość umieszczenia pomiedzy taflami praktycznie wszystkich motywów dekoracyjnych od tkanin po zdjecia. Istnie również mozliwość naniesienia grafiki dwustronne. Ta opcja świetnie sprawdza się przy szklanych drzwiach przesuwnych.

Szkło z nadrukiem grafiki w technologi UV – dzięki możliwości nadruku na szkle jest to najnowocześniejsza, najtrwalsza i najskuteczniejsza technika nadruku na szkle. Daje praktycznie 100% odwzorowane kolory ze zdjęć i grafik, których jest do wyboru ok. 26 mln w serwisie fotolia. Rewelacyjny efekt, żywe kolory, obrazy wyglądają jak zatopione w szkle. Ta opcja jest wszechstronnym rozwiązaniem dlatego możemy ją zastosować przy urządzaniu łazienki, kuchni, salonu czy frontów kuchennych i szklanych drzwi przesuwnych.

Szkło laminowane (szkło bezpieczne) – szkło które idealnie nadaje sie na wszelkiego rodzaju zadaszenia, barierki, balkony, drzwi przesuwne, blaty na stoliki i w innych przypadkach gdzie szkło jest narazone na duże obciążenia. Po roztłuczeniu nie rozsypuje sie tylko dzieki specjalnej foli lub żywicy która jest pomiedzy 2 taflami szkła pęka w pajęczyne. Bezpieczne rozwiązanie.

Lustra srebrne, Opti, Brąz, Grafit, Niebieskie, Zielone, Morena, Weneckie – najpopularniejszym lustrem jest lustro srebrne na szkle float (zielonkawa poświata) oraz Opti (krystalicznie przezroczyste szkło). W zależności od zastosowanego podkładu, lustro nabiera specyficznego odcienia i charakteru. Do pomieszczeń gdzie lustro ma pełnić swoja podstawową funkcje czyli odbijać to co się przed nim znajduje, proponuje stosować lustra srebrne. Lustra kolorowe stosowane są przede wszystkim do dekoracji i optycznego powiększania wnętrz gdyż nieco „przekłamują” znajdujące się w nim odbicie.
PALETA KOLORÓW RALPALETA KOLORÓ LACOBEL

lacobel

design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50