https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Szkło Lacobel Warszawa - Szklany Decor

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY NA WAKACJE!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-06-2024r - 30-06-2024r

Rodzaje i kolory szkla

Szkło Lacobel

Lacobel to szkło jednokolorowe z grupy szkieł float, pokryte wysokiej jakości lakierem. Dostępne jest ono w bogatej gamie kolorystycznej oraz grubości 4 mm. Szkło Lacobel może być stosowane z powodzeniem również w miejscach narażonych na działanie ciepła.

Szkło Lacobel cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno architektów i projektantów wnętrz, jak i prywatnych inwestorów, aranżujących nowoczesne wnętrza. Swoją popularność zawdzięcza ono wyjątkowym właściwościom, a przede wszystkim możliwości optycznego powiększenia przestrzeni, w której zostaje użyte.

Zastosowanie szkła Lacobel

Z tego powodu szkło Lacobel w postaci paneli szklanych, znajduje powszechne zastosowanie w kuchniach, gdzie montowane jest między blatami oraz w łazienkach. Dodatkowo, doskonale sprawdza się ono na ścianach w salonach czy przedpokojach oraz na frontach mebli. Poza wnętrzami budynków mieszkalnych, szyba Lacobel wykorzystywana jest w biurach, restauracjach i galeriach handlowych.

Szkło Lacobel, które oferujemy naszym Klientom, dostępne jest aż w 30 wariantach kolorystycznych. Częstymi wyborami naszym klientów są: biały Lacobel i czarny Lacobel, a także Lacobel matowy. Bogata paleta barw pozwala na swobodne i odważne aranżowanie wnętrz o nowoczesnym charakterze według własnych upodobań.

Zalety szkła Lacobel

Lakier pokrywający panele szklane Lacobel wyróżnia się nieprzeciętnie wysoką trwałością, dzięki której na długo zachowują one swoją barwę. Odporność na promienie UV chroni natomiast szkło przed szkodliwym działaniem słońca i zapobiega blaknięciu kolorów.

Dodatkowymi zaletami szkła Lacobel jest jego prosty montaż oraz prostota utrzymania w czystości, dzięki gładkiej i jednolitej powierzchni. Wszelkie zabrudzenia można na powierzchni paneli szklanych można usunąć płynem do mycia szyb, a następnie przecierając je na sucho szmatką.


design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50