https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Szkło laminowane hartowane na wymiar Warszawa - Szklany Decor

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY PO ŚWIĘTACH!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-04-2024r - 30-04-2024r

Rodzaje i kolory szkla

Szkło laminowane

Szkło laminowane na wymiar, dostępne w naszej ofercie, składa się z dwóch szyb, połączonych ze sobą za pomocą warstwy pośredniej w postaci specjalnej folii PVB. Wysokie właściwości techniczne, różnorodność kolorystyczna oraz szeroki wybór grubości sprawiają, że szkło laminowane cieszy się ogromna popularnością wśród architektów oraz klientów indywidualnych.

Szkło laminowane, nazywane też szkłem bezpiecznym, spełnia normy wyszczególnione w przepisach budowlanych. W chwili stłuczenia, szkło laminowane nie rozpada się na fragmenty, które mogą powodować bolesne zranienie. Zamiast tego szkło laminowane absorbuje energię uderzeniową, przylegając do warstwy pośredniej i zachowując swój kształt.

SZKŁO BEZPIECZNE

Szkło laminowane zapewnia również, przynajmniej chwilową, ochronę przed potencjalnym wtargnięciem włamywaczy do domu lub innego budynku, w którym je zastosowano. Nawet mimo rozbicia szklanej tafli, znajdująca się w niej folia, w dalszym ciągu utrzymuje szybę w całości, uniemożliwiając złodziejom wejście.

Nie bez znaczenia są też właściwości akustyczne szkła laminowanego. Zapewnia ono świetną izolację pomieszczeń, tłumiąc dźwięki pochodzące z zewnątrz. Ważnym atutem szkła laminowanego jest ponadto kontrolowanie promieni słonecznych, dostających się do wnętrza budynków. Pozwala to tym samym na obniżenie kosztów klimatyzacji.

SZYBY LAMINOWANE: ZASTOSOWANIE I ZALETY

Dodatkowo, szyby laminowane na wymiar redukują również oślepiające działanie słońca, które jest uciążliwe zwłaszcza w budynkach biurowych, gdzie większość prac odbywa się prze ekranie komputerów. Wszystkie te parametry, w połączeniu z możliwością swobodnej obróbki szkła laminowanego sprawiają, że znajduje ono szeroko zastosowanie w aranżacji wnętrz.

Bezpieczne szło laminowane może też pełnić funkcje izolacyjne, chroniąc pomieszczenia przed ucieczką ciepła w chłodniejszych okresach. Z jego pomocą powstają zadaszenia, barierki, balkony, drzwi przesuwne, blaty i wiele innych elementów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym również w miejscach narażonych na duże obciążenia.

Oferujemy szkło laminowane hartowane, które cechują się podwyższoną odpornością.

Zainteresowały Cię szyby laminowane hartowane? Zapraszamy do kontaktu!


design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50