https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Szkło laminowane z grafiką Warszawa - Szklany Decor

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY PO ŚWIĘTACH!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-04-2024r - 30-04-2024r

Rodzaje i kolory szkla

Szkło laminowane z grafiką

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych frontów kuchennych lub drzwi przesuwnych? Chcesz w niebanalny sposób zaaranżować przestrzeń w swoim domu lub mieszkaniu? Postaw na modne szkło laminowane z grafiką. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, oferujemy wysokiej jakości grafiki na szkle.

Szkło laminowane z grafiką zbudowane jest z dwóch tafli szkła, połączonych ze sobą folią. Jej zadaniem jest ochrona szyby przed stłuczeniem i bolesnym zranieniem. W zależności od preferencji, folie użyte do laminowania szkła są przeźroczyste lub matowe. Grafika na folii między szybami cechuje się z kolei wysoką jakością wydruku, odwzorowującego doskonale wszystkie najmniejsze detale.

SZKŁO LAMINOWANE Z GRAFIKĄ: ZASTOSOWANIE

Szkło z grafiką to jeden z najgorętszych trendów aranżacyjnych. Nic dziwnego – z powodzeniem może być ono wykorzystane na wiele sposobów, nadając wnętrzom zupełnie nowy, niestandardowy wygląd. Grafika na szkle sprawia wrażenie wizualnej, dzięki czemu świetnie sprawdza się w niewielkich wnętrzach, wymagających doświetlenia.

W szczególności szkło dekoracyjne może stanowić element wykończeniowy na drzwiach przesuwnych, kabinach prysznicowych, blatach kuchennych, ściankach działowych, szafkach kuchennych czy balustradach. Atutem laminowanego szkła dekoracyjnego jest również łatwość utrzymania go w czystości.


design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50