https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Szkło Optiwhite na wymiar Warszawa - Szklany Decor

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY NA WAKACJE!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-06-2024r - 30-06-2024r

Rodzaje i kolory szkla

Szkło OptiWhite

OptiWhite to w super przeźroczyste szkło, wyróżniające się dzięki niższej zawartości żelaza mniej zielonym odcieniem w porównaniu ze zwykłym szkłem bezbarwnym typu float. Dzięki temu, pozwala ono na zachowanie maksymalnie naturalnych odcieni szklanych przedmiotów. Wysoka przepuszczalność światła zapewnia doskonałą transparentność szkła OptiWhite.

Szkło OptiWhite znajduje szerokie zastosowanie tam, gdzie liczy się jak najlepsze odwzorowanie kolorów i brak zielonej poświaty. Z powodzeniem może być ono używane do produkcji mebli, gablot, witryn, stołów, blatów czy balustrad. Coraz częściej służy też do wyrobu kabin prysznicowych, drzwi szklanych, a także wydruków na szkle z grafiką.

Szkło UltraClear

Dodatkowymi atutami szkła OptiWhite jest wysoka przepuszczalność powietrza oraz podniesienie widoczności wewnątrz, co wpływa na podkreślenie barw innych materiałów w zaaranżowanych przestrzeniach. Szkło Optiwhite może być poddawane laminowaniu i hartowaniu, dzięki czemu będzie pełnić funkcję szkła bezpiecznego.

Szkło OptiWhite występuje w szerokim zakresie grubości, do podwyższa funkcjonalność materiał stosowanego chętnie w aranżacji przestrzeni prywatnych i komercyjnych. Wysokim parametrom technicznym i idealnemu odwzorowaniu kolorów sięgającemu aż 99 % towarzyszy łatwość pielęgnacji szkła. Istnieje możliwość nawiercanie otworów w szkle.

Zastowanie i zalety szkła OptiWhite

W zależności od producenta, super przeźroczyste szkło może również nosić nazwę szkła UltraClear. Podobnie jak OptiWhite cechuje się ono niską zawartością tlenków żelaza, co zwiększa jego przepuszczalność światła i pozwala na perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Dzięki tym cechom szkło OptiWhite wykorzystywane jest na szeroką skalę w aranżacji pomieszczeń.

Szkło UltraClear stosowane jest wszędzie tam, gdzie zielona poświata typowa dla szkła zwykłego jest niepożądana. W szczególności wykonywane są z jego pomocą gabloty, ścianki działowe, witryny, kabiny prysznicowe, balustrady i wiele innych elementów, które uzyskują dzięki niemu nietuzinkowy i oryginalny wygląd.

Szklany Decor oferuje szkło OptiWhite na wymiar. Jesteś zainteresowany/a? Zapraszamy do kontaktu!


design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50