Rodzaje i kolory szkla

Szkło z nadrukiem grafiki w technologi UV

Szkło z nadrukiem grafiki, dostępne w naszej ofercie usług szklarskich, powstaje przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu, efekt końcowy zachwyca jakością i trwałością wykonania grafiki na szkle. Nic więc dziwnego, że szkło z nadrukiem stało się jednym z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz.

Zaletą szkła z nadrukiem jest utwardzenie go promieniami UV. To sprawia, że z jego pomocą możliwe jest wykonanie wysokiej jakości nadruków w postaci dowolnych wzorów i grafik, zgodnych z indywidualnymi upodobaniami architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, poszukujących sposobu na niebanalną aranżację przestrzeni.

Szkło UV

Nadruki na szkle UV są niezwykle trwałe, a jednocześnie w niemal 100% odwzorowują kolory ze zdjęć i grafik, które pobierane są spośród około 23 milionów dostępnych w serwisie Fotolia. Szkło z nadrukami wyróżnia się żywą kolorystyką, a obrazy wyglądają jakby były zatopione we szkle. To sprawia, że stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rodzajów nadruków i grafik dostępnych na rynku.

Szkło UV z nadrukiem znajduje szerokie zastosowanie we wnętrzach budynków mieszkalnych, biurowych, hotelach, restauracjach i nie tylko. Z powodzeniem może być wykorzystywane do tworzenia nietuzinkowych aranżacji w łazienkach, kuchniach czy salonach oraz jako element frontów kuchennych czy szklanych drzwi przesuwnych.

Zalety szkła z nadrukiem

Nadruki na szkle UV pojawiają się też coraz częściej na kabinach prysznicowych, balustradach, szklanych ściankach, szklanych blatach kuchennych, kasetonach i witrynach meblowych. Doskonale podkreślają one indywidualny charakter wnętrza, nadając mu nowoczesny i oryginalny styl, ceniony przez coraz większą rzeszę klientów.

Szkło z nadrukiem UV wyróżnia się dodatkowo bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, a w szczególności na promieniowanie słoneczne. Nadruki na szkle UV są dodatkowo bezwonne i nie ulegają odbarwieniom, na długo zachowując swoją realistyczną i intensywną kolorystykę.


design element
	
							
	
						
tel. +48 500 228 289
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 10:00-18:00