https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Szkło z nadrukiem, grafiką Warszawa - druk na szkle - Szklany Decor

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY PO ŚWIĘTACH!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-04-2024r - 30-04-2024r

Rodzaje i kolory szkla

Szkło z nadrukiem grafiki w technologi UV

Druk na szkle dostępny w naszej ofercie usług szklarskich, powstaje przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu, efekt końcowy zachwyca jakością i trwałością wykonania grafiki na szkle. Nic więc dziwnego, że szkło z nadrukiem stało się jednym z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz.

Drukowanie na szkle utwardzane jest promieniami UV. To sprawia, że z jego pomocą możliwe jest wykonanie wysokiej jakości nadruków w postaci dowolnych wzorów i grafik, zgodnych z indywidualnymi upodobaniami architektów i projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych, poszukujących sposobu na niebanalną aranżację przestrzeni.

Szkło UV

Wydruk na szkle UV jest niezwykle trwały, a jednocześnie w niemal 100% odwzorowuje kolory ze zdjęć i grafik. Pobierane są spośród około 23 milionów dostępnych w serwisie Fotolia. Szkło z nadrukami wyróżnia się żywą kolorystyką, a obrazy wyglądają jakby były zatopione we szkle. To sprawia, że stanowią one doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rodzajów nadruków i grafik dostępnych na rynku.

Grafika na szkle znajduje szerokie zastosowanie we wnętrzach budynków mieszkalnych, biurowych, hotelach, restauracjach i nie tylko. Z powodzeniem może być wykorzystywane do tworzenia nietuzinkowych aranżacji w łazienkach, kuchniach czy salonach oraz jako element frontów kuchennych czy szklanych drzwi przesuwnych.

Zalety szkła z nadrukiem

Nadruk na szkle UV pojawia się też coraz częściej na kabinach prysznicowych, balustradach, szklanych ściankach, szklanych blatach kuchennych, kasetonach i witrynach meblowych. Doskonale podkreślają one indywidualny charakter wnętrza, nadając mu nowoczesny i oryginalny styl, ceniony przez coraz większą rzeszę klientów.

Szkło z grafiką wyróżnia się dodatkowo bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, a w szczególności na promieniowanie słoneczne. Nadruki na szkle UV są dodatkowo bezwonne i nie ulegają odbarwieniom, na długo zachowując swoją realistyczną i intensywną kolorystykę.

Interesuje Cię druk UV na szkle? Zapraszamy do kontaktu!


design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50