https://www.traditionrolex.com/50

https://www.traditionrolex.com/50

Szkło zwykłe typu float na wymiar Warszawa - Szklany Decor

https://www.traditionrolex.com/50


TNIEMY CENY PO ŚWIĘTACH!!! 5% rabatu przy zamówieniu powyżej 3000 zł brutto. dotyczy zamówień złożonych w terminie 01-04-2024r - 30-04-2024r

Rodzaje i kolory szkla

Szkło zwykłe float

Szkło typu float, nazywane również szkłem zwykłym, to najpopularniejszy typ szkła, dostępny na rynku. Wśród jego cech charakterystycznych wymienić można idealnie płaską powierzchnię, wysoką przeźroczystość, brak wad optycznych i wszelkiego typu zniekształceń. Dzięki tym parametrom, szkło zwykłe znajduje szerokie zastosowanie.

Szyba floa to delikatnym, lekko zielonkawym odcieniu, stosowana jest zwykle w przypadku daszków, przeszkleń oraz barierek wewnętrznych i zewnętrznych. Może służyć ona również do produkcji balustrad, kabin prysznicowych, gablot, witryn, blatów oraz wielu innych produktów, wykonywanych typowo z przeźroczystego szkła.

Zastosowanie i zalety szkła float

Szczególnie po oszlifowaniu, widoczny staje się lekko zielonkawy kolor szkła float. Jest on skutkiem podwyższonej zawartości tlenków żelaza w masie szklanej. Wraz z grubością szkła, wzrasta jednocześnie widoczność zabarwienia. Szyby float na wymiar dostępne są w szerokim zakresie grubości, sięgającym nawet do 25 mm.

Wysokiej jakości szkło float może być poddawane laminowaniu, hartowaniu, a także aplikacji wzorów. Jego atutem jest łatwość utrzymania w czystości. Wszelkie zabrudzenia usunąć można bowiem płynem do szyb. W odpowiedzi na potrzeby Klientów, starannie dopasowujemy wyroby ze szkła zwykłego do ich indywidualnych oczekiwań.

Interesuje Cię szkło float na wymiar? Wykonujemy różnego rodzaju wyroby szklane – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu!


design element
SZKLANYDECOR.PL
NOWOCZESNE USŁUGI SZKLARSKIE
TOMASZ SAŁAŃSKI

ul. Szosa Jadowska 66, Duczki
05-200 Wołomin
tel. +48 667 686 774
e-mail: kontakt@szklanydecor.pl
pon.-pt. 9:00-17:00

https://www.traditionrolex.com/50